
Розетка стаціонарна ГC 16А/3 (113) 2P+PE 16А 250В IP44 АСКО-УКРЕМ
- Готово до відправки
- Код: 7167/A0080040001
300 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силові штепсельні роз'єми незамінні при експлуатації всередині приміщень та на відкритому повітрі спільно з мобільним електроустаткуванням з кабельною системою живлення та стаціонарним електроустаткуванням однофазного та трифазного виконання. Підходять для підключення будівельного електрообладнання та електроінструменту, верстатів та іншого промислового обладнання, для електропостачання кіосків, для використання в готелях, будинках відпочинку, турбазах і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Введення дроти | Прямий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 200 В |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма контактів | Круглі |
| Форма корпусу | Кругла |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Нейтраль | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 15 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
- Ціна: 300 ₴




