Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-X призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220±6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 300 + 10% Вт. Це в першу чергу однокамерні і двокамерні холодильники і прилади потужність яких не перевищує 300 Вт. СН-300-x має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 285 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора. Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається. Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена змінна індикація рівня вхідної (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20 мс (0,02 секунди). Час перемикання реле не більше 10мс (0,01 сек). Через 0,02сек + 0,01 сек = 0,03сек стабілізатор переключить вихідну напругу на оптимальний рівень.
Стабілізатори ДІА-Н СН-300-х мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і потужності споживання (з перемиканням).
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів від:
-
- занадто високої вхідної напруги (більше 285 В),
-
- занадто низької вхідної напруги (менше 130 В),
-
- занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В),
-
- перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 15 с),
-
- короткого замикання,
- пожежі (відключення при нагріванні трансформатора понад 90 °С).
Стабілізатори мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги - синусоїда.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діа-Н |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Номінальна потужність | 0.3 кВт |
| Повна потужність | 0.3 кВА |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Оснвоні | |
| Власна споживана потужність, Вт: | 4 |
| ККД, %: | 98 |
| Крок ступеня, В: | 13 |
| Максимальний струм, А: | 10 |
| Рівень допустимого перевантаження, %: | 40 |
| Швидкодія, мс: | 40 |
- Ціна: 2 650 ₴


