Однофазне реле напруги з термозахистом
Реле напруги ZUBR D2 red призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. При настанні аварійної ситуації пристрій вимикає подачу навантаження. Реле застосовуються в однофазних мережах змінного струму (230 В). Додатково має термозахист.
Висока точність вимірювання TrueRMS
ZUBR D2 red з високою точністю вимірює напругу. Принцип дії TrueRMS — алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.
Професійна модель вимкнення навантаження
Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не вимикати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги.
Підвищена безпека завдяки термозахисту
Реле напруги ZUBR D2 red оснащені захистом від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С.
Затримка вмикання навантаження
У ZUBR D2 red є 2 типи затримки на вмикання навантаження:
— коли відлік часу до подачі навантаження відлічується з моменту стабілізації напруги;
— коли відлік починається з моменту відключення реле.
Час затримки можна встановити від 3 до 600 с, у залежності від типу підключеного обладнання. Для чутливого до частих вимкнень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендовано встановлювати на 120-180 с.
Журнал аварійних спрацьовувань
Журнал здатен зберігати в енергонезалежній пам’яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування термозахисту).
Зручність у керуванні
У ZUBR D2 red дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою всього лише трьох кнопок. Четверта кнопка "i" використовується для перегляду журналу аварійних спрацьовувань і розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. Доступна можливість налаштування яскравості екрану і індикатора в режимі очікування.
Просте встановлення
Реле напруги ZUBR D2 red дуже компактний, займає 2 стандартних модуля в розподільному щиті. Його монтаж відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість чи існує ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту ІР55 (згідно ДСТУ 14254).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 170 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 80 А |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 13900 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Основна | |
| Тип реле | поляризоване |
| Година затримки включення навантаження | 3-600 секунд |
| Кількість комутацій під навантаженням не менше | 10000циклів |
| матеріал корпусу | негорючий полікарбонат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термозахист | є |
- Ціна: 1 691 ₴




