-50%Ліхтарик акумуляторний Rebel URZ09027 10W
- Готово до відправки
- Код: URZ0927
1 065 ₴
532,50 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
5 режимів освітлення: сильне світло, середнє освітлення, слабке освітлення, швидке миготіння, SOS
функція масштабування
Потужність: 10 Вт
Світловий потік: 800 лм
Дальність світла: до 300 м
Акумулятор: 3.7V 2200mAh
Час роботи: до 5 годин
Час зарядки: близько 5 годин
Порт зарядки: micro USB
Матеріал: алюміній + скло
IPX4
Розміри: 32x32x150 мм
Вага: 188 г
Кабель для зарядки в комплекті
Гарантійний термін 30 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Дальність світлового променя | 30 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 6 годин |
| Особливості ліхтаря | Оптичний зум |
| Колір | Чорний |
| Вага | 188 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Колірна температура | 6500K |
- Ціна: 532,50 ₴





