
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T07 700Lm 6500K
- Немає в наявності
- Код: 27322/TLF-T07
587 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-Т07 призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення.
я.
Режими роботи: висока яскравість, середня яскравість, низька яскравість, мерехтливий сигнал, SOS
Світловий потік: 700 лм
Дальність світіння: 250 м
Живлення: Li-ion 18650 1200 мА·год або 3 х ААА
Індикація заряду: немає
Ступінь захисту: IP44
Розмір: 135 х 35 х 28 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 142 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 250 м |
| Довжина | 135 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Особливості ліхтаря | Оптичний зум |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Час роботи | 4 годин |
| Клас захисту, IP | 44 (захист від бризок) |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Розміри: | 135 х 35 х 28 мм |
| Час заряду | 4г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | висока яскравість, середня яскравість, низька яскравість, мерехтливий сигнал, SOS, COB |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200 мА·год або 3 х ААА |
- Ціна: 587 ₴









