
Подовжувач патрона Е27 з прищіпкою Lemanso довжина 30см / LMA254-30
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 79059 /LMA254-30
330 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжувач патрона Е27 з прищіпкою Lemanso- завдяки гнучкості ніжки, ви маєте змогу направити світловий потік від лампочки у будь-якому, потрібному вам напрямку, прищепа в основі дозволяє прикріпити патрон до різних поверхонь. Для підключення до мережі - кабель з вимикачем.
Електропатрони застосовуються в побуті та будівництві для монтажу освітлювальних приладів і приєднання ламп різних типів до електромережі. Електропатрони надійні і довговічні, виконані з матеріалів високої якості, стійкі до горіння, механічних впливів і впливу агресивних середовищ.
Контактні групи виконані з електротехнічної латуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу патрона | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу патрона | Термопластик |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Номінальний струм | 2.5 А |
| Сумарна потужність ламп | 60 Вт |
| Тип | Патрон |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип патрона | Гвинтовий |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Виведення дроту | Тильна сторона |
| Довжина дроту | 1 м |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Основна | |
| Тип товару | Подовжувач патрона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | з прищепою |
- Ціна: 330 ₴



