
Лампа Lemanso LED 0.8W T22 64LM B15D 6500K 230V прозора / LM3080 для швейної машинки
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 559138/LM3080
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Lemanso LED 0,8W T22 64LM B15D 6500K 230V прозора / LM3080 - лампа для швейної машинки. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 8W. Має тривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Є надійною заміною звичних ламп розжарювання
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 8 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | B15d |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 64 лм |
- Ціна: 70 ₴

