
Настільна лампа з індукційною зарядкою GTV IZUKA LED 6W CCT чорна працює від power bank
- Немає в наявності
- Код: LB-IZK6WCCT-10
1 291 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Настільна лампа GTV IZUKA 6W. Елегантний універсальний дизайн дозволяє використовувати як лампу для читання, зарядний пристрій для смартфона і красивий декор на вашому столі. Лампа дозволяє регулювати яскравость і колір світла: теплий (3000К), нейтральний біли(4000К), холодний білий (6400К). Сенсорні кнопки на корпусі забезпечать безшумне і м'яке управління девайсом. Для зарядки телефону достатньо покласти його на корпус лампи, якщо ж телефон не підтримує бездротову зарядку, то в гаджеті передбачений USB вихід. Переваги пристрою як лампи полягають в низькому електроспоживанні, відсутності ультрафіолетового випромінювання, малій вазі. Складна конструкція дозволяє легко переносити лампу з місця на місце і регулювати оптимально комфортне освітлення з будь-якого кута, щоб світло не потрапляло в очі. Корпус з глянсового пластика забезпечує легкість і міцність конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Основна | |
| Індекс кольоропередачі (Ra) | >80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура ( в межах) | 3000-4000-6400K |
| Світловий потік | 400Lm |
- Ціна: 1 291 ₴





