
Базука Lemanso 5W 60xSMD2835 + 3 режими роботи + батарея / LMB3302
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 330632/ LMB3302
320 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Базука Lemanso 60LED LMB3302 - потужний компактний світлодіодний світильник з акумулятором (у разі відсутності електроенергії) і шнуром для роботи від мережі 220В. Популярна модель переносного освітлювача для аварійного освітлення на промислових об'єктах, для приватних домоволодінь, як зручне освітлення на природі, як спортивний світильник, освітлення безпеки і резервне або евакуаційне освітлення. Конструкція містить: вбудований акумулятор, яскраві світлодіоди, у кількості 60 шт, шнур, який ховається у корпус.
Галузь застосуванн
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
-
Комплектація:
- світлодіодна матриця (яскраві світлодіоди в кількості 60 шт);
- вбудований акумулятор;
- кабель живлення (для зручності зберігання ховається у корпус).
-
Характеристики:
- Напруга живлення – 220 – 240 В
- Кількість діодів - 60 LED
- Температура світіння – 6500К (холодний)
- Час роботи – 3-4 години
- Світловий потік - MAX 340Лм, MIN 160Лм
- Способи заряджання - Акумуляторна батарея
- Розмір - 230х30х72мм
- Колір корпусу – прозорий, білий.
- Ступінь захисту - ІР20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи | 4 година |
| Стан | Нове |
| Тип заряду | Від мережі |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 340 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 15 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 60 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність, ВА: | 5 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 3 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 320 ₴



