
Повербанк TITANUM 727S 20000mAh 22.5W Black
- Готово до відправки
- Код: 27362/ TPB-727S-B
1 073 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний мобільний акумулятор (Power bank) TITANUM 727S- це портативний зарядний пристрій з 4 роз'ємами, два вхідних Micro-USB/USB Type C та два вихідних USB1/USB2, що дозволяє одночасно заряджати до 2 гаджетів.
Підходить для підзарядки смартфонів Samsung, Apple, LG, Huawei, Xiaomi, OPPO та інших, планшетів, цифрових камер, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших гаджетів.
- Ємність:20000mAh
- Тип роз'єму:Micro USB, Type-C, 2USB
- Вхідна напруга:MicroUSB & Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- Вихідна напруга USB1 & USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W); Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W)
Power bank має ергономічний красивий і сучасний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 418 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 1 073 ₴





