
LED світильник аварійний TITANUM 60 LED 6500K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27385 / TL-EM1108
566 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник аварійного освітлення TITANUM TL-EM1108 - призначений для освітлення аварійних та евакуаційних виходів. Широко застосовується у побуті для освітлення підсобних кімнат, нежитлових приміщень, на СТО, а також як переносний світильник використовується для освітлення під час відпочинку на природі та у подорожах. Світильник сконструйований для постійного застосування. Корпус світильника має висувні пази для монтажу/кріплення на плоску поверхню. Виступає резервним освітленням в разі відсутності напруги в мережі живлення. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно. Світильник має вбудований індикатор заряду акумуляторної батареї розташований поруч з перемикачем режимів освітлення. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: аварійний яскраве світло та аварійний економний.
Під’єднайте мережевий шнур, який знаходиться на зворотному боці світильника до мережі 220-240В. Під час заряду акумуляторної батареї спалахне червоний світлодіод на корпусі світильника, а після закінчення заряджання згасне. Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно 18 годин.
Для початку роботи зі світильником встановіть перемикач в положення одного з режимів освітлення: аварійний яскраве світло (HIGH), аварійний економний (LOW) або вимкнено (OFF). Світильник працює тільки за відсутності живлення в мережі або при його відключені від мережі для портативного використання. Для перевірки роботи світильника при наявній напрузі в мережі, встановіть перемикач режимів освітлення в один з режимів роботи (HIGH, LOW) і натисніть кнопку TEST, яка знаходиться праворуч від перемикача.
Якщо світильником довго не користуються необхідно періодично заряджати акумулятор не менше 10 годин кожні 3 місяці. Рекомендовано після кожного використання здійснювати заряджання акумулятора.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Розміри | |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 290г |
| Вхідна напруга | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Кількість діодів (LED): | 60 |
| Світловий потік | 200 Lm — режим «HIGH», 100 Lm — режим «LOW» |
| Стан | Нове |
| Тип акумулятора | Li-ion 3.7V |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 3 см |
| Якість світла: | Ra > 70 |
| ємність акумулятора: | 2000mAh |
- Ціна: 566 ₴




