
LED світильник аварійний ВИХІД односторонній TITANUM 230V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27386 / TL-EM101-S
332 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник аварійний ВИХІД TITANUM TL-EM101-S односторонній - призначений для інформування людей про місце розташування аварійного ВИХОДУ з приміщення чи будівлі. Виконаний у вигляді інформаційного табло, яке має вбудовану LED підсвітку. Режим роботи - постійно світиться. Широко застосовується в більшості місць громадського користування: кінотеатрах і кафе, магазинах і супермаркетах, школах і університетах, адміністративних будівлях та офісах. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно у разі відсутності електроенергії. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: від мережі та аварійний.
Світильник має вузли кріплення для підвісного монтажу або фіксації його на стіну. Під’єднайте кабель світильника до мережі згідно із запропонованою схемою в інструкції, рекомендовано використовувати для підключення клемну колодку (в комплект не входить). Якщо підключення відбулося правильно після подачі напруги світильник засвітиться, а індикатор «POWER» буде світитись.
Під час заряду акумуляторної батареї індикатор на корпусі біля надпису «CHARGE» буде світитись, а після закінчення заряджання згасне. Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно 20 годин.
Для перевірки роботи світильника в режимі роботи від акумулятора (якщо він заряджений) натисніть кнопку TEST, яка знаходиться праворуч на корпусі, після чого світильник повинен засвітитись.
Якщо засвітився індикатор «TROUBLE» це означає, що аварійний режим може не працювати нормально, потрібно перевірити це. Також це може означати, що термін служби батареї майже закінчився.
Якщо напруга в мережі зникне світильник увімкниться в аварійний режим роботи від акумулятора автоматично, переключення відбувається приблизно 1 сек.
Всі роботи по підключенню повинні здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями відповідно до вимог ПУЕ, правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів і після ознайомлення з інструкцією.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Табличка |
| Застосування освітлення | Евакуаційне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір розсіювача | Зелений |
| Напруга | 220 В |
| Максимальний струм | 7 мА |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 1.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd 1.2V |
| Ємність акумулятора: | 800mAh |
- Ціна: 332 ₴




