
LED світильник аварійний ВИХІД односторонній TITANUM 230V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27386 / TL-EM101-S
302 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник аварійний ВИХІД TITANUM TL-EM101-S односторонній - призначений для інформування людей про місце розташування аварійного ВИХОДУ з приміщення чи будівлі. Виконаний у вигляді інформаційного табло, яке має вбудовану LED підсвітку. Режим роботи - постійно світиться. Широко застосовується в більшості місць громадського користування: кінотеатрах і кафе, магазинах і супермаркетах, школах і університетах, адміністративних будівлях та офісах. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно у разі відсутності електроенергії. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: від мережі та аварійний.
Світильник має вузли кріплення для підвісного монтажу або фіксації його на стіну. Під’єднайте кабель світильника до мережі згідно із запропонованою схемою в інструкції, рекомендовано використовувати для підключення клемну колодку (в комплект не входить). Якщо підключення відбулося правильно після подачі напруги світильник засвітиться, а індикатор «POWER» буде світитись.
Під час заряду акумуляторної батареї індикатор на корпусі біля надпису «CHARGE» буде світитись, а після закінчення заряджання згасне. Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно 20 годин.
Для перевірки роботи світильника в режимі роботи від акумулятора (якщо він заряджений) натисніть кнопку TEST, яка знаходиться праворуч на корпусі, після чого світильник повинен засвітитись.
Якщо засвітився індикатор «TROUBLE» це означає, що аварійний режим може не працювати нормально, потрібно перевірити це. Також це може означати, що термін служби батареї майже закінчився.
Якщо напруга в мережі зникне світильник увімкниться в аварійний режим роботи від акумулятора автоматично, переключення відбувається приблизно 1 сек.
Всі роботи по підключенню повинні здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями відповідно до вимог ПУЕ, правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів і після ознайомлення з інструкцією.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Застосування освітлення | Евакуаційне освітлення |
| Колір розсіювача | Зелений |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Максимальний струм | 7 мА |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Табличка |
| Час роботи в аварійному режимі | 1.5 годин |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd 1.2V |
| ємність акумулятора: | 800mAh |
- Ціна: 302 ₴




