Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний мобільний акумулятор (Power bank) TITANUM 741- це портативний зарядний пристрій з 4 роз'ємами, два вхідних Micro-USB/USB Type C та два вихідних USB1/USB2, що дозволяє одночасно заряджати до 2 гаджетів.
Підходить для підзарядки смартфонів Samsung, Apple, LG, Huawei, Xiaomi, OPPO та інших, планшетів, цифрових камер, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших гаджетів.
- Ємність:50000mAh
- Тип роз'єму:Micro USB, Type-C, 2USB
- Вхідна напруга:MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A
- Вихідна напруга USB1 & USB2: DC5V/2.4А (Max)
Power bank має ергономічний красивий і сучасний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 984 г |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: 2 406 ₴







