Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Новинка 2022 року!
Реле напруги з термозахистом у компактному корпусі!
Займає всього 2 модулі на DIN-рейці та економить 33% простору в електрощитку.
Третє покоління реле напруги від DigiTOP!
Що нового стосовно попередніх поколінь:
- TrueRMS (новий кварцовий резонатор)
- Термозахист та індикація внутрішньої температури
- Білий індикатор (версія M2W)
- Новий корпус та фіксатор
- Можливість повноцінного транзиту нуля (Шина – 16 мм2)
Зменшений корпус
Новий корпус став не тільки на 33% менше, але й виготовлений із білого ПК пластику підвищеної міцності.
TrueRMS
Використання нового кварцового резонатора дозволило поліпшити точність вимірювання напруги.
Додано режим роботи із бензиновими та дизельними генераторами.
Термозахист
Вбудований датчик стежить за температурою у корпусі. Якщо внутрішня температура перевищує 70°С – прилад вимикає навантаження.
Транзит нуля
Використання в конструкції мідної шини перетином 16 мм2 дозволяє забезпечити безпечний транзит нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Основна | |
| Година затримки включення навантаження | 5-600секунд |
- Ціна: 1 250 ₴




