
Накладний світильник Feron ML202-P білий
- В наявності
- Код: 01926
427 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний світильник Feron ML202-P під лампу у корпусі з полікарбонату.
Світильники може використовуватися як основне, так і акцентне освітлення у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін.
Світильник оснащений патроном G5.3 та поворотним механізмом, тому ви самі можете вибрати лампу та керувати яскравістю та напрямком світла.
Модель легко монтується на поверхню, а лампа фіксується за допомогою спеціального кільця.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 427 ₴






