-10%Накладний світлодіодний світильник Ardero AL709ARD 24W
- В наявності
- Код: 80006
323 ₴
290,70 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлений накладний світильник з підвищеною енергоефективністю 100Лм/Вт.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
· Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 290,70 ₴







