
Магнітний трековий світильник Feron MGN303 18W чорний
- В наявності
- Код: 41940
650 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Магнітні трекові світильники з кутом розсіювання 110°, що підходить для створення основного або декоративного освітлення. Найкращою сферою використання цих світильників є житлові приміщення, кафе, ресторани, готелі та адміністративно-офісні приміщення.
Переваги та відмінності магнітних низьковольтних трекових систем
Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Вибір світильників з різними кутами розсіювання від 30 до 110° дозволяє використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення. Цей тип світильників дозволяє створювати світлові лінії в інтер’єрі, що є надзвичайно популярним дизайнерським трендом. Крім того комплектація дозволяє з’єднання шинопроводів як в одній площині стелі або стіни, так і зі зміною площини.
Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Комплектація шинопроводів передбачає декоративні вставки на всю їх довжину, що виконують як декоративну функцію, так і функцію додаткового захисту людини та домашніх тварин.
Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Тривалий ресурс роботи світильників 50 000 годин
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 110 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 650 ₴








