Новинка

З'єднувач внутрішній кутовий для низьковольтного накладного шинопровода Feron LD2022 чорний
- В наявності
- Код: 41979
390 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З'єднувач внутрішній кутовий для низьковольтного накладного шинопровода Feron LD2022 чорний
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Конектор для шинопроводу |
- Ціна: 390 ₴

