
З'єднувач прямий для низьковольтного накладного шинопровода Feron LD2020 чорний
- В наявності
- Код: 41975
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З'єднувач прямий для низьковольтного накладного шинопровода Feron LD2020 чорний
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.7 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Конектор для шинопроводу |
- Ціна: 58 ₴

