
Кутовий коннектор живлення для низьковольтного шинопровода Feron LD3002 чорний гнучкий
- В наявності
- Код: 41971
300 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий коннектор живлення для низьковольтного шинопровода Feron LD3002 чорний гнучкий
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Конектор для шинопроводу |
- Ціна: 300 ₴

