Новинка

Прямий коннектор живлення для низьковольтного шинопровода Feron LD3003 чорний
- В наявності
- Код: 41973
240 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямий коннектор живлення для низьковольтного шинопровода Feron LD3003 чорний
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Конектор для шинопровода |
| Стан | Нове |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 240 ₴

