Новинка

Трансформатор (драйвер) для трекових світильників Feron LB048 100Вт 48В
- В наявності
- Код: 41957
1 150 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор (драйвер) для трекових світильників Feron LB048 100Вт 48В
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Драйвер для світильника |
| Напруга живлення, В | 48 Вольтів |
| Стан | Нове |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 100Ват |
- Ціна: 1 150 ₴

