
Трансформатор (драйвер) для трекових світильників Feron LB048 200Вт 48В
- В наявності
- Код: 41958
1 526 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор (драйвер) для трекових світильників Feron LB048 200Вт 48В
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Драйвер для світильника |
| Напруга живлення, В | 48 Вольтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Навантаження | 200Ват |
| Стан | Нове |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 48 мм |
- Ціна: 1 526 ₴

