
Трансформатор (драйвер) для трекових світильників вбудований Feron LB48 100Вт 48В
- В наявності
- Код: 41955
1 360 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор (драйвер) для трекових світильників вбудований Feron LB48 100Вт 48В
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Драйвер для світильника |
| Напруга живлення, В | 48 Вольтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Встановлення | Стельова |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Чорний |
| Навантаження | 100Ват |
| Стан | Нове |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 360 ₴

