Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-3 призначений для контролю і підтримки температури (діапазону температур) в житлових і виробничих приміщеннях шляхом включення і відключення нагрівального або охолоджувального обладнання. Терморегулятор відстежує температуру по одному каналу (датчику) з відображенням її поточного значення на цифровому світлодіодному індикаторі.
Датчик температури (поставляється в комплекті, довжина проводу 1,5 метра) встановлюють там, де необхідно підтримувати температурний режим. У разі необхідності кабель датчика можна наростити до 100 метрів провідником типу “вита пара”.
Компактний корпус на 2 модуля, потужність 6А
Для підтримки необхідної температури користувач встановлює:
- значення підтримуваної температури
- допустиме відхилення від заданої температури (гістерезис)
- режим роботи (нагрівання або охолодження)
-
Точність і комфорт.
Цифрові настройки всіх параметрів, дозволяють точно задати температуру і створюють індивідуальний комфорт. Налаштування будуть збережені, навіть в разі відключення електроенергії.
Компактність.
Завдяки компактним розмірам, не потрібне додаткове місце для установки.
Ми подбали, про те, щоб пристрій мінімальних розмірів, міг забезпечити Вам максимальний комфорт.
Надійність.
Гарантія 5 років від виробника.
Ми намагаємося відповідати всім Вашим вимогам, тому наша система гарантійного і післягарантійного обслуговування максимально проста і зрозуміла.
Безпека.
Негорючий, зносостійкий і ударостійкий корпус найкращим чином забезпечує надійний захист пристрою і безпеку його експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дисплей | Так |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 10 А |
| Максимальна температура регулювання | 125 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -55 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Довжина датчика | 1,5 метра |
| Тип датчика | DS18B20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температурний гістеререзис | 0,1...39,9 °C |
- Ціна: 1 200 ₴





