
Розетка USB 2.0 port 5V DC max 2.1A біла Asfora Schneider Electric EPH2700221
- В наявності
- Код: EPH2700221
1 699 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якість і дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Shneider Electric. Вся продукція відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб витримувати роками щоденне використання.
Розетка USB 2.0 port 5V DC max 2.1A біла Asfora Schneider Electric EPH2700221 - розетка SB 2.0 port 5V DC для зарядки двох планшетів одночасно:
- Мобільний / планшетний Android;
- Мобільний / планшетний Mac iOS;
- Мобільний / планшетний Windows.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Основна | |
| Вхідна потужність | 12 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз' ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Номінальна вихідна потужність | 10,5 Вт |
| Номінальний струм | 2.1 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 1 699 ₴


