
Коробка для зовнішнього монтажу НАБІРНА біла Asfora Schneider Electric
- В наявності
- Код: EPH6100221
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Якість і дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Shneider Electric. Вся продукція відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб витримувати роками щоденне використання.
Коробка для зовнішнього монтажу НАБІРНА біла Asfora Schneider Electric EPH6100221 - установча коробка призначена для зовнішнього монтажу декількох механізмів Asfora в одну групу. В дану монтажну коробку може бути встановлений тільки 1 механізм, з одинарною рамкою. При необхідності установки декількох механізмів в групу, монтажний пристрій доповнюють необхідною кількістю додаткових таких коробок. Коробки одна з одною легко і надійно з'єднуються, за допомогою пазів.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: 134 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт в упаковці



