
Перемикач одноклавішний прохідний з підсвіткою кремовий Asfora Schneider Electric
- В наявності
- Код: EPH1500123
223 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якість і дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Shneider Electric. Вся продукція відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб витримувати роками щоденне використання.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Підсвічування | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Прохідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: 223 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт в упаковці

