
Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC HEART-6" 6W Filament led 2200К E27 Horoz Electric
- Немає в наявності
- Код: 001 032 0006
200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC HEART-6" 6W Filament led 2200К E27 Horoz Electric -це лампа які виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament). Вона являє собою тонку довгу основу, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора. Завдяки такій технології і конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 164 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 540 лм |
- Ціна: 200 ₴

