
Коробка інсталяційна набірна 65х60 глибока MB Planc Electrotechnic
- Готово до відправки
- Код: PLK5103500
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Монтажний бокс MB003 Plank Electrotechnic зі збільшеною глибиною – це установча коробка прихованого монтажу, котра застосовується для суцільних стін типу цегла, бетон, та інші, при встановленні електрофурнітури, де збільшена глибина дозволяє розмістити разключеня кабелів, або додаткові прилади. Підрозетник MB003 65×60 – це якісний, місткий, надійний та зручний в монтажі бокс для встановлення електрофурнітури. Завдяки збільшеному діаметру на 5 см, та збільшення глибини на 15мм, відносно звичайних коробок, в монтажний бокс MB003 можна встановити практично будь-який механізм розетки і вимикача, навіть з додатковим приладом. Монтажна коробка з легкістю набирається в блоки для 2,3,4, 5-ти або більше встановлюючих місць, з зберіганням міжосьової відстані 71мм. Монтажний бокс складається з пластикової коробки та 2-х шурупів, з можливістю збільшення точок фіксації механізмів до 4-х шурупів. Матеріал коробки це композиція на основі поліпропілену з термостійкістю до 850°С, котрий не підтримує горіння та не містить шкідливих речовин.
MB003 пройшов випробування та має відповідність міжнародному стандарту CE згідно EN 60670-1:2015, а також має сертифікат відповідності УкрСЕПРО та відповідає вимогам Українського стандарту ДСТУ EN 60670-1:2015.
Завдяки своїм якостям, простоті, функціональності, надійності монтажні коробки Plank Electrotechnic підійдуть як для житлових, так і для приміщень комерційного призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вогнестійкість | Так |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Перфорована |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Кругла |
| відстань між механізмами | 71mm |
| електрична міцніcть | 440V |
| розмір боксу | 82x71x60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 65mm |
| Глибина коробки | 58mm |
| Діаметp коронки | 68mm |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 13 ₴
- Спосіб упаковки: 200 шт в упаковці

