
Коробка інсталяційна набірна для гіпсокартону 65х45 MB Planc Electrotechnic
- Готово до відправки
- Код: MB002
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Монтажний бокс MB002 Plank Electrotechnic – це установча коробка прихованого монтажу, котра застосовується для порожніх стін з гіпсокартону, та інших, завдяки наявності в коробці фіксуючих лапок. Підрозетник MB002 це якісний, місткий, надійний та зручний в монтажі бокс для встановлення електрофурнітури. Завдяки збільшеному діаметру і глибині на 5 см, а це внутрішній діаметр коробки 65мм і глибина 45мм, в монтажний бокс MB002 можна встановити практично будь-який механізм розетки і вимикача. Монтажна коробка з легкістю набирається в блоки для 2,3,4, 5-ти або більше встановлюючих місць, з зберіганням міжосьової відстані 71мм. Монтажний бокс складається з пластикової коробки, 2-х фіксуючих лапок, та 2-х шурупів. Матеріал коробки це композиція на основі поліпропілену з термостійкістю до 850°С, котрий не підтримує горіння та не містить шкідливих речовин.
MB002 пройшов випробування та має відповідність міжнародному стандарту CE згідно EN 60670-1:2015, а також має сертифікат відповідності УкрСЕПРО та відповідає вимогам Українського стандарту ДСТУ EN 60670-1:2015.
Завдяки своїм якостям, простоті, функціональності, надійності монтажні коробки Plank Electrotechnic підійдуть як для житлових, так і для приміщень комерційного призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Перфорована |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Кругла |
| відстань між механізмами | 71mm |
| електрична міцніcть | 440V |
| розмір боксу | 82x71x45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 65mm |
| Глибина коробки | 45mm |
| Діаметp коронки | 68mm |
- Ціна: 21 ₴
- Спосіб упаковки: 200 шт в упаковці


