
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T02 200Lm 6500K
- Немає в наявності
- Код: 27317/TLF-T02
279 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-Т02 призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення.
- Колірна температура світла:6500K (денне світло)
- Дальність:170 м
- Світловий потік:200 Lm
- IP:X2
- Тип світлодіода:T6 + COB
- Спосіб заряду:micro USB
- Час заряду:2г
- Тип акумулятора:Li-ion 18650 800mAh вбудований
- Захист від падіння:1 м
- Матеріал лінзи:Загартоване скло
- Матеріал корпусу:Алюмінієвий сплав
- Поверхня рефлектора:Гладка
- Комплектація:Кліпса, зарядний кабель, документація
- Гарантійний термін:1 рік
- Вага:85г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 85 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 170 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Час роботи | 4 годин |
| Клас захисту, IP | 44 (захист від бризок) |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Розміри: | 108mm*30mm*25mm |
| Час заряду | 2г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Висока яскравість, мерехтливе світло, бокове світло |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 800mAh вбудований |
- Ціна: 279 ₴









