
Розподільна коробка 90х90х52 Т40 7хМ25 ІР55 OBO Bettermann 2007045
- Немає в наявності
- Код: 2007045
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка відкритої установки, із замикалася кришкою, квадратна, з 7-ма невеликими сходовими сальниками для введення кабелів та гофрованих труб.Ступінь захисту IP55. Матеріал поліпропілен. Коробки монтажні відкритої установки відповідають усім вимогам безпеки. Запатентована конструкція сальників, механізму замикання кришки гарантує захист ступенем IP 55. Матеріал коробки витримує випробування розпеченим дротом до +750 С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 80 ₴
- Спосіб упаковки: 96 шт в упаковці

