
LED світильник IP65 лінійний VIDEX 24W 0.6М 4000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27572 / VLE-BNW-24064
1 097 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник IP65 лінійний VIDEX 24W 0,6М 4000K – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити до 60% енергії у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Має світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2640Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Світловий потік | 2640 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоефективність: | 110Lm/W |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна сила струму | 110mA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Робоча напруга (В) | 185-265 V |
| Термін служби | 3 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 097 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці




