Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діммер 40-400 Вт від компанії Legrand Valena застосовується для зручного управління освітлювальними приладами в офісних, житлових, торгових, складських та інших приміщеннях. Світлорегулятори legrand монтуються в підрозетник із проводкою прихованого типу. Плавне регулювання ступеня освітлення здійснюється в робочому діапазоні від 40 до 400Вт поворотною кнопкою, розташованою на корпусі світлорегулятора. Світлорегулятор дозволяє керувати освітлювальними приладами, загальна споживана потужність яких становить 400 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 400 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
- Ціна: 1 040 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт. в опакованні


