
Тестер індикатор напруги індуктивний з ліхтарем 12V-1000V VT-3 VIRONE
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 826696/VT-3 VIRONE
325 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індуктивний (безконтактний) тестер напруги, за допомогою якого ми можемо визначити постійний і змінний струм в діапазоні 12-1000 В. Зручна форма ручки, функція ліхтарик, помаранчевий колір. Звукова індикація: є Живлення від акумулятора: є Індикація низького заряду батареї: немає Діапазон вимірювання: 12-1000v Захист від перевантаження: немає Акумулятор в комплекті: є Оптична сигналізація: є Дисплей: немає Інші особливості: зручна форма ручки, функція ліхтарика помаранчевий колір Матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virone |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 1000 В |
| Стан | Новий |
| Функції | Продзвонювання ланцюга |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 325 ₴

