
Тестер REBEL RB-15B (тестер напруги двохполюсний індикатор)
- Готово до відправки
- Код: 15B-RB MIE
230 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики індикатора напруги REBEL RB-15B:
Автоматична зміна діапазонів вимірювання
Живлення від джерела вимірювання
Довжина вимірювального кабелю: 88 см
Клас захисту IP 54
Розміри: 185 x 37 x 32 Вага: 63 г
Діапазони виміру:
Напруга змінного / постійного струму:6 В, 12 В, 24 В, 50 В 120 B, 230 B, 400 B
Визначення полярності напруги 120, 230, 400 В постійного струму
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.063 кг |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Монітор | РК |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінного напруження | 400 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 400 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 6 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 6 |
| Основні | |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Колір | Сірий |
| Монітор | |
| Колір символів | Чорний |
- Ціна: 230 ₴



