
Універсальний мультиметр Rebel RB-30B
- Готово до відправки
- Код: 30B-RB MIE
500 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Мультиметр REBEL RB-30B - це універсальний мультиметр, функції якого дозволяють вимірювати різні фізичні величини, у тому числі напругу та силу постійного та змінного струму, що дозволить визначити несправність електроустановки.
Технічні дані:
Напруга DC: 200мВ, 2В, 20В, 200В, 1000В ± (1%+5)
Напруга змінного струму: 200 В, 750 В ± (2% + 10)
Постійний струм: 200 мкА, 2 мА, 20 мА, 200 мА, 10 ± (2% + 10)
Опір: 200 Ом, 2 кОм, 20 кОм, 200 кОм, 2 МОм ± (1% + 4)
Тест батареї: 1,5 В, 9 В
Тест діода
Транзисторний тест HFE
Перевірка безперервності
Дисплей з підсвічуванням
Ручна зміна діапазонів вимірювання
Розкладна підставка
Збереження останнього виміру
Індикатор низького заряду батареї
Поляризація: автоматична
Частота дискретизації: 2 рази на секунду
Максимальне значення: 1999 м
Розмір екрану: 45 x 21 мм
Робоча температура: 0 ° C ~ 40 °, при вологості
Температура зберігання: -10°~50°C при вологості
Живлення: 2x батареї ААА
Розміри: 160 x 76 x 32 мм
Вага: 150 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Колір | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Ширина | 76 мм |
| Монітор | |
| Колір символів | Чорний |
| Монітор | РК |
| Вимірювання напруги | |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.02 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Вимірювання опору | |
| Максимальний діапазон опору | 2 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Одиниці виміру опору | МОм, Ом |
| Вимірювання струму | |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 200 |
| Одиниці виміру постійного струму | мкА, А |
- Ціна: 500 ₴


