Мультиметр цифровий REBEL RB-830BUZ - призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, постійного струму, опору. Цей прилад пропонує користувачам різні функції, стабільну роботу, низьке енергоспоживання, високий рівень безпеки та надійності. Прилад ідеально підходить любителям електроніки, тим, хто займається саморобкою, які хочуть самостійно провести дрібні ремонтні роботи. Мультиметр REBEL RB-830BUZ живиться від батареї 9 ст.
Технічні характеристики:
Напруга постійного струму: 200 мВ, 2000 мВ, 20 В, 200 В, 1000 В ± (1% + 5)
Напруга змінного струму: 200 В, 750 В ± (2% + 10)
Постійний струм: 2000 мкА, 20 мА, 200 мА, 10 ± (2% + 10)
Опір: 200 Ом, 2000 Ом, 20 кОм, 200 кОм, 2000 кОм ± (1% + 4)
Частота дискретизації: 2 рази на секунду
Розмір дисплея: 45 х 13 мм
Потужність: батарея 9 В
Розміри: 122 x 66 x 24 мм
Вага: 107 г
Функціональні можливості:
Діодний тест
Тест транзисторів HFE
Перевірка безперервності
Функція генератора
Ручна зміна діапазонів вимірювання
Індикатор низького заряду батареї
Поляризація: автоматична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Колір | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Ширина | 66 мм |
| Монітор | |
| Колір символів | Чорний |
| Монітор | РК |
| Вимірювання напруги | |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.02 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Вимірювання опору | |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Одиниці виміру опору | Ом, кОм |
| Вимірювання струму | |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 2000 |
| Одиниці виміру постійного струму | мкА, А |
- Ціна: 250 ₴




