
Світлодіодна стрічка 220В білий теплий AVT smd 2835-120 лід/м 4Вт/м, герметична. Бухта 50 метрів.
- В наявності
- Код: 1017817
66 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка 220В білий теплий AVT smd 2835-120 лід/м 4 Вт/м, герметична
Ціна вказана за 1 метр. У бухті 50 метрів.
Світлодіодна стрічка 220 вольт на основі світлодіодів SMD 2835, 120 світлодіодів на метр — розумний вибір професіоналів, якщо Вам потрібно зробити оригінальну зовнішню декоративну підсвітку.
Колір світіння — теплий білий.
Це один з найбільш популярних кольорів світіння стрічок 220В.
Лід стрічка 220Вольт економічна, так як споживає всього лише 4 Вт/м.
Володіє високим рівнем вологозахисту IP65.
Розміри корпусу стрічки 9х5 мм.
На відміну від дюралайта, саме ця лід стрічка має не тільки більшою яскравістю, але також більшою гнучкістю і економічністю. Обравши саме цю стрічку, Ви отримуєте товар кращого співвідношення ціни і якості.
Led стрічка 220 вольт – це справжній простір для творчості дизайнерів, архітекторів і будівельників. Завдяки гнучкості і невеликій товщині лід стрічки всі оригінальні ідеї можуть нарешті втілитися в життя!
Ви можете використовувати її для таких цілей:
- Led підсвічування рекламних вивісок;
- створення світлових фігур;
- діодне підсвічування і декорування дерев;
- світлове оформлення ресторанів, кафе, барів, торгових центрів, салонів, магазинів;
- новорічне оформлення приватних будинків.
Для підключення світлодіодної стрічки до мережі 220 вольт і її монтажу необхідно додатково придбати:
адаптер живлення з вбудованим контролером,
Увага! Адаптер живлення для підключення стрічки до мережі 220в та інші комплектуючі, що не входять у комплектацію на стрічці. Зверніться до менеджера за консультацією для підбору комплектуючих.
Про те, як підключити світлодіодну стрічку 220 Вольт можна ознайомитися у цьому відео:
При дотриманні правил підключення та монтажу гарантія – 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 100 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Призначення | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Застосування | Для вулиць; Для реклами |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік на метр | 460 Lm/m |
| Температура світіння | 2900 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Яскравість на діод | 4 Lm |
- Ціна: 66 ₴/м



