
Монтажна кліпса для світлодіодної стрічки Multi-Color 220В smd 2835-48 лід/м
- Готово до відправки
- Код: 1017843
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтажна кліпса для світлодіодної стрічки Multi-Color 220В smd 2835-48 лід/м
Монтажна кліпса призначена для кріплення світлодіодної стрічки Multi-Color (Мультиколор) на монтажну поверхню.
Кліпса виконана з силікону.
Ціна вказана за 1 штуку.
Дана кліпса підходить для:
Світлодіодна стрічка 220В Multi-Color 6 кольорів smd 2835-48 лід/м 6 Вт/м, герметична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Монтажна кліпса |
| Комплектувальний | Для Led стрічок 220 V |
| Розміри посадочні (висота) | 6 мм |
| Розміри посадочні (ширина) | 9 мм |
| Розміри посадочні (довжина) | 9 мм |
- Ціна: 3 ₴

