
Світлодіодна стрічка SMD 2835 (60 LED/м, червоний, IP20, 12В) продаж від 5 метрів
- В наявності -10 од.
- Код: 1012007
20,71 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка SMD 2835 (60 LED/м), червоний, IP20, 12В
Продаж тільки бобінами від 5 метрів.
Світлодіодна стрічка 12 вольт - це гнучка друкована плата, на якій з одного боку змонтовані світлодіоди і струмообмежуючі резистори, а з іншого нанесена клейка стрічка.
Застосовується в дизайні інтер'єру квартир та будинків: підсвічування підвісних і натяжних стель, кухонних меблів та шаф-купе.
У рекламі: при виготовленні лайтбоксів, світлових вивісок, оформлення вітрин магазинів, кіосків та іншої світлової реклами. При виробництві торгового обладнання.
При виготовленні дзеркал з Led підсвічуванням. Також світлодіодні стрічки 12В використовуються в тюнингу автомобілів. Завдяки гнучкості лід стрічки здійснити практично будь-які дизайнерські завдання з висвітлення різних форм та фігур!
Підсвічування з використанням Led стрічок характеризується низькою витратою електроенергії.
Має високу яскравість світіння. Живиться від напруги 12 Вольт, яке безпечне для людини. Відсутній ультрафіолетове випромінювання. Світлодіодна стрічка 12 вольт є максимально вигідним поєднанням економічності, безпеки і довговічності. При правильному монтажі і експлуатації прослужить Вам багато років!
Led стрічка 12 вольт якості Standart відрізняється тривалим ресурсом роботи до 20 000 годин.
Колір світіння стрічки – червоний.
Щільність 60 світлодіодів типу SMD 2835 на 1 метр стрічки.
Напруга харчування – 12 вольт.
Споживана потужність становить 4,8 Вт/м.
Ширина плати – 8 мм.
Рівень захисту IP20 – для застосування в сухих приміщеннях.
Продаж світлодіодної стрічки здійснюється бобінами від 5 метрів.
Монтаж світлодіодної стрічки досить простий. Ви можете розділити стрічку на сегменти і таким чином відрізати необхідну довжину. Кратність різання – 3 діода (5 см). Клеїти стрічку необхідно на жорстку, гладку, попередньо знежирену, чисту і суху поверхню.
Підключення світлодіодної стрічки 12 вольт до мережі 220 вольт здійснюється за допомогою блоку живлення 12 В. Якщо вам необхідно захистити світлодіодну стрічку від зайвого перегріву і відповідно збільшити термін експлуатації,то потрібно використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання кілька стрічок без використання паяльника використовують конектори. Використовуючи підсилювачі RGB ви зможете створювати найскладніші світлові конструкції ( підсилюючи сигнал диммера або контролера).
Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів. При підключенні монохромних стрічок Вам знадобитися диммер, якщо ви хочете збільшувати/зменшувати яскравість світіння, а також створювати динамічні підсвічування.
Сенсор для led стрічки або датчик руху знадобиться вам, якщо Ви бажаєте, щоб світлодіодна стрічка включалася без дотиків з відстані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
- Ціна: 20,71 ₴/м



