
Світлодіодна стрічка SMD 2835 (120 LED/м), білий, IP20, 12В, бобіни від 5 м
- В наявності 0 од.
- Код: 1012095
39,59 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка SMD 2835 (біла) 12В
Продаж світлодіодної стрічки здійснюється бобінами від 5 метрів.
Підбираєте для себе світлодіодну стрічку? У нашому каталозі ви знайдете великий вибір продукції високої якості. Наші товари відрізняються тривалим терміном служби, надійністю і простотою в монтажі. Зокрема рекомендуємо звернути увагу на світлодіодну стрічку SMD 2835!
Важливі особливості товару
-
З одного боку стрічки розташовані світлодіоди і струмообмежуючі резистори.
-
На іншій стороні знаходиться спеціальна самоклеюча основа, що застосовується для монтажу.
-
Стрічку використовують для підсвічування натяжних і підвісних стель, шаф-купе, кухонних меблів і т. д.
-
Також світлодіодна стрічка підходить для виготовлення рекламних вивісок, стендів, оформлення торгових приміщень.
Що варто знати?
-
Гнучкість стрічки дозволяє вирішувати практично будь-які дизайнерські завдання.
-
Дана модель живиться від напруги 12 Вольт, що безпечно для людини.
-
Температура світіння знаходиться в межах 7 000-8 000 К.
-
В 1 метрі стрічки 120 світлодіодів.
-
Споживана потужність невелика — всього 9,6 Вт/м.
-
Плата має ширину всього 8 мм.
Підсвічування з використанням Led стрічок характеризується низькою витратою електроенергії. Має високу яскравість світіння. Живиться від напруги 12 Вольт, яке безпечне для людини. Відсутній ультрафіолетове випромінювання. Світлодіодна стрічка 12 вольт є максимально вигідним поєднанням економічності, безпеки і довговічності. При правильному монтажі і експлуатації прослужить Вам багато років!
Підключення світлодіодної стрічки 12 вольт до мережі 220 вольт здійснюється за допомогою блоку живлення 12 В. Якщо вам необхідно захистити світлодіодну стрічку від зайвого перегріву і відповідно збільшити термін експлуатації,то потрібно використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання кілька стрічок без використання паяльника використовують конектори. Використовуючи підсилювачі RGB ви зможете створювати найскладніші світлові конструкції ( підсилюючи сигнал диммера або контролера).
Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів. При підключенні монохромних стрічок Вам знадобитися диммер, якщо ви хочете збільшувати/зменшувати яскравість світіння, а також створювати динамічні підсвічування.
Сенсор для led стрічки або датчик руху знадобиться вам, якщо Ви бажаєте, щоб світлодіодна стрічка включалася без дотиків з відстані.
Купуйте світлодіодну стрічку SMD 2835 з максимальною вигодою на сайті нашої компанії!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 800-1000 Lm/m |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 8 Lm |
- Ціна: 39,59 ₴/м



