
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт, радіопульт 20 кнопок
- Немає в наявності
- Код: 1009306
490 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт, радіопульт 20 кнопок
Rgb контролер – це електронний пристрій для дистанційного керування лід стрічкою RGB 12В. З його допомогою Ви можете створювати до 16 мільйонів унікальних кольорів та відтінків, управління дозволяє вибирати один із 20 режимів статичного кольору, 14 динамічних режимів, а також 6 статичних режимів димування. Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравого та неповторного світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів.
Led контролер у сріблястому алюмінієвому корпусі з триканальним виходом і струмом 12А (вихідний струм не більше 4А на один канал) може зберігати останню настройку в пам'яті після відключення живлення.
Для увімкнення та вимкнення стрічки, налаштування різних режимів, регулювання яскравості та керування кольорами, використовується радіо пульт rgb. Цей пульт на 20 кнопок. Дальність сигналу 20 метрів.
Купити RGB контролер можна від 1 штуки.
Гарантія на виріб – 1 рік.
У комплектації: контролер та пульт управління.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота пульта | 5 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина пульта | 85 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 490 ₴



