
Контролер для світлодіодної стрічки RGB Mi Light 4-х зонний 2,4 ГГц
- В наявності
- Код: 1009691
444,57 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Контролер для світлодіодної стрічки RGB Mi Light 4-х зонний 10 А, 2.4 ГГц
Rgb контролер – це електронний пристрій для дистанційного керування кригою стрічкою RGB 12/24В. Завдяки цьому 4-х зонному контролеру можна керувати 4 різними зонами підсвічування одночасно. З його допомогою Ви можете створювати до 16 мільйонів унікальних кольорів та відтінків, управління дозволяє вибирати один із 9 режимів, а також регулювати яскравістю Вашого підсвічування. Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні яскравого та неповторного світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів.
Led контролер із чотириканальним виходом та максимальним струмом 10А (вихідний струм не більше 6А на один канал) може зберігати останню настройку в пам'яті після відключення живлення.
Купити RGB контролер можна від 1 штуки.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Увага! Пульт до контролера купується окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiLight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 10 A |
| Струм на канал | 6 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 444,57 ₴




