
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 18 A, 216 Вт, білий радіопульт сенсорний 8 кнопок
- В наявності
- Код: 1009718
532 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 18 A, 216 Вт, білий радіопульт сенсорний 8 кнопок
Rgb контролер – це електронний пристрій для дистанційного керування лід стрічкою RGB 12/24В. З його допомогою Ви можете створювати до 16 мільйонів унікальних кольорів і відтінків, управління дозволяє вибирати один з 8 динамічних режимів і 2 статичних режимів, а також регулювати яскравістю Вашої підсвічування. Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів.
Led контроллер имеет пластиковый корпус, трехканальный выход и ток 18А (выходной ток не больше 6А на один канал). Данное устройство может сохранять последнюю настройку в памяти после отключения питания.
Для включения и выключения ленты, настройки различных режимов, регулировки яркости и управления цветами, используется белый сенсорный радио пульт rgb. Данный пульт на 8 кнопок. Дальность сигнала до 20 метров.
Купить rgb контроллер можно от 1 штуки.
Гарантия на изделие – 1 год.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Висота пульта | 25 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина пульта | 110 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 18 A |
| Струм на канал | 6 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 532 ₴




