
Контролер для світлодіодної стрічки RGBW 24 A, 288 Вт, ІЧ пульт 8 кнопок
- В наявності
- Код: 1017965
524 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Контролер для світлодіодної стрічки RGBW 24 A, 288 Вт, ІЧ пульт 8 кнопок
Rgbw контролер – це електронний пристрій для дистанційного керування лід стрічкою RGB 12В. З його допомогою Ви можете створювати до 16 мільйонів унікальних кольорів і відтінків, керування за допомогою сенсорного пульта дозволяє вибирати один із 8 динамічних режимів та 2 статичних режимів, а також регулювати яскравістю Вашого підсвічування. Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравого та неповторного світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів.
Led контролер із триканальним виходом та струмом 24А (вихідний струм не більше 8А на один канал). Після вимкнення живлення пристрій може зберігати останню настройку в пам'яті.
Для увімкнення та вимкнення стрічки, налаштування різних режимів, регулювання яскравості та керування кольорами, використовується сенсорний інфрачервоний пульт rgbw. Цей пульт на 8 кнопок з колірним сенсорним колом. Дальність сигналу 20 метрів.
Придбати контролер RGBW можна від 1 штуки.
Гарантія на виріб – 1 рік.
У комплектації: контролер та білий сенсорний пульт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Висота пульта | 25 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина пульта | 115 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB+W стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 24 A |
| Струм на канал | 6 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 524 ₴




