
Комплект із 4-ох світлодіодних лінійок 28 Вт для заміни ламп Т8 в растрових світильниках Армстронг, білий
- Готово до відправки
- Код: 1011967
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Комплект із 4-ох світлодіодних лінійок 28 Вт для заміни ламп Т8 в растрових світильниках Армстронг, білий
Комплект світлодіодних лінійок – являє собою різновид лід лінійок для заміни ламп Т8 в офісах, магазинах і у Вас вдома.
Це вигідне рішення, оскільки комплект із світлодіодних лінійок має ряд переваг перед люмінесцентними лампами Т8. Світлодіодні лінійки без шкідливих речовин, мають рівномірне світіння без ефекту мерехтіння і більш тривалий термін служби, але й у рази заощадять витрати на електроенергію.
Світлодіодні алюмінієві лінійки з діодами smd 2835 щільністю розміщення 144 діода на метр випромінюють біле, приємне для очей світло. Лід лінійки мають абсолютно беззвучне та миттєве включення (без пауз на розігрів), свічення з температурою 5500-6000К, кут розсіювання 140°.
Комплект із чотирьох лінійок споживає всього 28 Вт. Лід лінійка має термін служби 30 000 годин. Її робоча напруга: 160-260V. У комплекті 4 шт. лінійки по 50 см та драйвер. Наявність двостороннього скотчу сприяє гранично легкому монтажу. Також діодна лінійка захищена від механічних пошкоджень завдяки відсутності у ній крихких елементів.
Ступінь вологозахисту IP20 – допускається експлуатація лише у сухих приміщеннях.
Придбати можна від 1 одиниці товару. Гарантія 12 місяців!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість у комплекті | 4 шт. |
| Кут світіння | 140° |
| Робоча температура | -25 °C — +55 °C |
| Робоча напуга | 160-260 V |
| Світловий потік | 3300 Lm |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Яскравість на діод | 23 Lm |
- Ціна: 190 ₴



