
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт, ІЧ пульт 44 кнопки
- Готово до відправки
- Код: 1009335
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт, ІЧ пульт 44 кнопки
Rgb контролер – це електронний пристрій для дистанційного керування лід стрічкою RGB 12В. З його допомогою Ви можете створювати до 16 мільйонів унікальних кольорів та відтінків, управління дозволяє вибирати один із 14 динамічних режимів та 6 статичних режимів, а також регулювати яскравістю Вашого підсвічування. Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравого та неповторного світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів.
Led контролер із триканальним виходом і струмом 12А (вихідний струм не більше 4А на один канал). Після вимкнення живлення пристрій може зберігати останню настройку в пам'яті.
Для включення та вимикання стрічки, налаштування різних режимів, регулювання яскравості та керування кольорами використовується інфрачервоний пульт rgb. Цей пульт на 44 кнопки. Дальність сигналу 20 метрів.
Купити RGB контролер можна від 1 штуки.
Гарантія на виріб – 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 44 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Особливість | Tuya |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напуга | 12 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
- Ціна: 130 ₴



